fbpx

Drezy a batérie

Drezy a batérie

Granit, nerez, alebo keramika ?

Blanco, Teka a Schock –

ponúkame Vám kvalitné drezy a batérie.

Kuchynské drezové baterie a drezy sú dôležitou súčasťou a dominantou v kuchyni. Sú základom všetkých činností v kuchyni, ktoré zahŕňajú umývanie riadu, umývanie rúk, prípravu jedál a podobne. Preto je dôležité, aby sme si pri ich výbere dávali pozor na kvalitu, dizajn a materiál.

Tvar drezu môže ovplyvniť jeho funkčnosť a vzhľad. Existujú klasické obdĺžnikové drezy, ale aj okrúhle a rohové drezy. Pri výbere by ste mali zvážiť, aký typ kuchyne máte a aký tvar drezu by do nej najlepšie zapadol.

Veľkosť drezu by mala byť vhodná pre vašu kuchyňu a potreby. Ak máte väčšiu kuchyňu a často prichádzajú do kuchyne veľké skupiny ľudí, potom by ste mali zvážiť väčší drez. Ak máte menšiu kuchyňu, malý drez bude lepšou voľbou.

Do rustikálnej a klasickej kuchyne sa hodí keramický drez. Má svoje čaro a nemusíte sa obávať zostarnutia povrchu, či fľakov. Ideálne spojenie je s kamennou pracovnou doskou – táto kombinácia je nadčasová a vyzerá naozaj elegantne bez ohľadu na vek.

drez schock

Veľmi praktické, hlavne v menších kuchyniach, môžu byť doplnky ku kuchynským drezom. Či už sú to rôzne odkvapávacie misky, dosky na krájanie a podobne, všetky perfektne zapadnú do drezu. Určite je treba zvážiť aj zabudovaný dávkovač saponátu – perfektne zapadne do drezu, alebo pracovnej dosky a máte ho stále poruke.

Blanco, Teka, Reginox, Schock

Ponúkame kvalitných výrobcov, kde je špičková kvalita a dizajn už v štandare.

Pre cenovú ponuku na Váš drez a batériu nás kontaktujte:

Vyplňte formulár a sme  v kontakte:

Kontakt form